W kwestii bezpieczeństwa oferujemy rozwiązania firmy Kaspersky. Dla małego i średniego biznesu dostarczamy oprogramowanie chroniące przed wirusami i innymi niebezpiecznymi aplikacjami. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Kaspersky Lab, ponieważ ich aplikacje są najczęściej testowane i nagradzane, a jednocześnie nie obciążają komputerów tak bardzo jak produkty konkurencyjne.

Dostarczamy sprzęt firmy Synology, głównie serwery NAS. Nasza współpraca nie kończy się na samej sprzedaży sprzętu, doradzamy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania, oraz konfigurujemy i testujemy szereg usług i rozwiązań które oferowane są przez producenta. Rozwiązania Synology polecamy jako serwery plików, kopii zapasowych czy serwery multimediów. To małe i ciche urządzenia które w przeciwieństwie do dużych serwerów mogą być użytkowane również w biurach i nie wymagają wydzielonej serwerowni. Cechują się niskim zużyciem energii oraz cichą pracą.

Zarządzamy infrastrukturą opartą o rozwiązania Microsoft takie jak Windows Server. Wdrażamy Active Directory, DHCP, DNS oraz inne usługi pozwalające na prawidłową pracę grupy komputerów w domenie czy też grupie roboczej. Zajmujemy się kwestiami konfigurowania uprawnień zgodnie z polityką bezpieczeństa.

>Dostarczamy maszyny wirtualne na platformie Microsoft Azure, oraz zarządzamy ich cyklem życia. Przygotowujemy politykę backupu do chmury, jak również weryfikujemy i nadzorujemy proces zabezpieczania danych przed utraceniem. Konfigurujemy maszyny podstawowe z systemem Windows, oraz zaawansowane z oprogramowaniem serwerowym i usługami chmurowymi.

Dostarczamy stacje graficzne firmy HP dla konstruktorów i grafików. Profesionalne rozwiązania mobilne i stacjonarne pozwalają osiągnąć niebywałą wydajność i mają szerokie możliwości modyfikacji. Dostarczamy stacje dostępne na rynku krajowym, jak również realizujemy zamówienia bezpośrednio z fabryk producenta. Pomagamy dobrać stacje certyfikowane pod rozwiązania takich producentów oprogramowania jak Siemens, Dassault Systemes, czy Adobe.

Wymagającym klientom oferujemy rozwiązania serwerowe oraz sieciowe wysokiej jakości. Sprzęt HP to wysoka wydajność oraz niska awaryjność. Dodatkowo pakiety serwisowe umożliwiające szybką reakcję na usterki pozwalają zminimalizować straty wynikające z przestojów infrastruktury.Nasi Partnerzy

DOSTAWCY ROZWIĄZAŃ IT

microsoft hp

DOSTAWCY SPRZĘTU ORAZ OPROGRAMOWANIA

ab max techdata action abcdata

DOSTAWCY ROZWIĄZAŃ CRM/ERP

enova